polski   English

rss20

NhBC w multiwyszukiwarce Federacji Bibliotek Cyfrowych
28.11.2008

Od 21 października 2008 roku Nowohucka Biblioteka Cyfrowa przystąpiła do Federacji Bibliotek Cyfrowych (FBC).

Serwis Federacji Bibliotek Cyfrowych umożliwia wszystkim użytkownikom Internetu przeglądanie poprzez multiwyszukiwarkę zasobów polskich bibliotek cyfrowych i repozytoriów tworzonych przez biblioteki, uczelnie wyższe, archiwa, muzea oraz instytucje naukowe i badawcze.

Multiwyszukiwarka Federacji Bibliotek Cyfrowych
21.10.2008